Oferta dla klienta grupowego …..

 

CHORWACJA

wycieczka 7 dniowa

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71, 77 549 49 77
77 549 49 78

rezerwacja@sindbad.pl

Waterfall 2547025

Park Narodowy KRK, Sibenik, Dubrownik, Trogir, Split, Park Narodowy Plitvickie Jeziora

– 7 dni

Program ramowy

1 dzień

Zbiórka uczestników wycieczki, przekroczenie granicy. Przejazd przez Czechy, Austrię. Przyjazd do Chorwacji na obiadokolację i nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Parku Narodowego KRKA. Park położony jest na terenie ukształtowanym przez rzekę o tej samej nazwie. Kilkugodzinny spacer trasą pieszą, dla chętnych – kąpiel pod wodospadem. SIBENIK – zwiedzanie historycznego centrum miasta, wejście do jednej z najpiękniejszych budowli Dalmacji, jaką jest renesansowa katedra św. Jakuba wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Przejazd wzdłuż wybrzeża Adriatyku. Przyjazd do DUBROWNIKA, zwanego „Perłą Adriatyku”.  Zwiedzanie pięknej kamiennej Starówki, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, otoczonej najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie, m.in. Brama Pile, Studnia Onufrego, Wielka Fontanna Onufrego klasztor ranciszkanów z XIV w., najstarsza apteka w Europie, katedra, Pałac Rektorów i czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Wypoczynek oraz plażowanie. Możliwość skorzystania fakultatywnie z wycieczki morskiej „FISH PICNIC” (połączonej z kąpielom, plażowaniem, smażoną ryba i  winem). Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

5 dzień

Śniadanie. TROGIR  – „perełka Chorwacji”, m.in.: zobaczymy katedrę św. Wawrzyńca w stylu weneckim, budowaną przez cztery wieki, loggia, kościół św. Jana Chrzciciela, stare mury okalające starówkę, wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. SPLIT: zwiedzanie Starego Miasta, m.in. Pałac Dioklecjana – jedna z najwspanialszych, zachowanych do dziś budowli z czasów imperium rzymskiego, Ratusz, „pusti me da prodem” – jedna z najwęższych ulic w Europie, malowniczy port. Spacer po promenadzie nadmorskiej. Powrót na obiadokolację i nocleg.

6 dzień

Śniadanie. Park Narodowy PLITVICKIE JEZIORA, obejmujący 16 jezior połączonych 92 malowniczymi wodospadami i kaskadami, położonych tarasowo na długości 7 km, otoczonych lasem i kamiennymi wzgórzami. Park został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO już w 1979 r. Trasa spaceru od 4-6 godzin. Wyjazd do Polski.

7 dzień

Zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

od 1695 zł/osobę

– przy min. 45 uczestnikach płatnych

 • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
 • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
 • opiekę licencjonowanego pilotana całej trasie,
 • 5 noclegów wg programu (hotel **/***), pokoje 2, 3 osobowe.
 • wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji,
 • ubezpieczenie.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

 • Park Narodowy KRKA, Sibenik: katedra św. Jakuba, Split: Pałac Dioklecjana, Trogir: Katedra św. Wawrzyńca, Plitvickie Jeziora – ok. 300 HRK/os.
 • usługa przewodnicka: Sibenik, Split, Trogir, Dubrownik – 80 HRK/os.

Opcjonalnie:

 • piknik rybny – ok. 30EUR/os,
 • Dubrownik: klasztor franciszkański ze Starą Apteką – 30 HRK/os, mury miejskie – 80 HRK/os,
 • dopłata do napojów do kolacji – ok. 10 EUR/os.
 • dopłata do pokoju 1-osobowego – ok. 140 EUR/os.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71; 77 549 49 77; 77 549 49 78

rezerwacja@sindbad.pl

Search