Zabrze, Gliwice

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 4021 318, 77 4021 322

rezerwacja@sindbad.pl

Boze Narodzenie

Zabrze, Gliwice – 1 dzień

Program ramowy

Wyjazd z Opola z miejsca zbiórki w godzinach rannych. Przejazd do ZABRZA na  spektakl „Scrooge. Opowieść Wigilijna” w Teatrze Nowym. Widowisko w reżyserii Henryka Adamka na podstawie znanego opowiadania Karola Dickensa, nawiązującego do Świąt Bożego Narodzenia. To wzruszająca historia przemiany skąpca – tytułowego Scrooge’a – w człowieka hojnego i dobrego dla innych. Widz poznaje Scrooge’a, który jest człowiekiem, dla którego pieniądze są najważniejsze, wiedzie on życie marne i nieszczęśliwe. Dopiero po wizycie dziwnych gości (Ducha Minionych Świąt, Ducha Tegorocznego Bożego Narodzenia i Ducha Przyszłych Świąt) i refleksji nad swoim życiem, przekonuje się, że bogactwo nie daje radości, jeśli nie można się nim dzielić. Ale czy taka spektakularna przemiana będzie już ostateczna…?

Po spektaklu przejazd do GLIWIC, zwiedzanie z przewodnikiem Palmiarni Miejskiej w której rośnie ponad 5600 roślin, a najstarsze okazy maja nawet 150 lat. Palmiarnia jest podzielona na pięć pawilonów tematycznych, w których poza egzotycznymi roślinami znajdują się również terraria z gadami, akwaria z żółwiami, płaszczkami, egzotyczne papugi i kanarki, a także pawilon akwarystyczny z przepięknymi rybkami, m.in. z rejonu Amazonii.

Wyjazd w kierunku powrotnym, zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

od 65 zł/os.

przy grupie min. 45 uczniów / wyjazd z Opola

od 73 zł/os.

przy grupie min. 40 uczniów / wyjazd z Opola

od 84 zł/os.

przy grupie min. 35 uczniów / wyjazd z Opola

  • przejazd autokarem, opłaty drogowe, parkingowe,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie NNW,
  • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilety wstępu:

  • Zabrze spektakl w Teatrze Nowym – 20 zł/os. (1 zł/opiekunowie)
  • Gliwice Palmiarnia Miejska – 8 zł/os. (bilet wraz z usługą przewodnicką

Uwagi:

Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 40 21 318; 77 40 21 322

rezerwacja@sindbad.pl

Search