Drezno 

i

Czeska Szwajcaria

wycieczka 2 dniowa

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 78, 77 549 48 71
77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Drezno

Stolica Saksonii – Drezno

Czeska Szwajcaria

2 dni

Program ramowy

1 dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach rannych. Przyjazd do DREZNA, zwiedzania stolicy Saksonii, m. in:  Pałac Zwinger, którego wnętrza kryją: Galerię Starych Mistrzów, jeden z najcenniejszych na świecie zbiorów dzieł sztuki, Salon Matematyczno-Fizyczny oraz wyjątkową Kolekcję Saskiej Porcelany. Samodzielne zwiedzanie wystaw lub z wypożyczonym audio-guidem. Opera Sempera – stanowiąca niedościgniony wzór dla architektów innych budynków operowych świata. Hofkirche – katolicki kościół w centrum protestanckiego Drezna,  Frauenkirche – 95 metrowa kamienna kopuła kościoła jest jednym z symboli Drezna. Tarasy Brühla – rozciągające się nad Łabą, nazywane „Balkonem Europy”. Fürstenzug – saski „pochód książęcy”, przedstawiający dzieje dynastii panującej na 24tys. Nowa Synagoga – pomnik historii, będący przykładem nowoczesnej architektury. Złoty Jeździec – posąg przedstawiający Augusta II Mocnego jako rzymskiego cesarza. Czas wolny na Starym Mieście, okazja do odpoczynku po trudach zwiedzania w licznych, urokliwych knajpkach. Możliwość zakupu pamiątek. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd do CZESKIEJ SZWAJCARII, jednego z najbardziej efektownych geologicznie parków krajobrazowych w Czechach.  Spacer i spływ łodziami po rzece Kamenica, opcjonalnie dla chętnych podziwianie największego naturalnego mostu skalnego w Europie – Pravčicka Brama. Przejazd do BASTEI – widokowy most pomiędzy skałami nad malowniczą doliną Łaby, jeden z atrakcyjniejszych punktów widokowych w SASKIEJ SZWAJCARII. Powrót do kraju i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

od 399 zł/osobę

Przy 45 uczestnikach płatnych

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
  • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • 1 nocleg w hotelu o standardzie ***/****, pokoje 2/3 osobowe z łazienkami.
  • wyżywienie: 1 śniadanie w formie bufetu,  1 kolacja (dwudaniowa, napoje płatne dodatkowo),
  • opiekę licencjonowanego pilota na całej trasie,
  • ubezpieczenie.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • Zwinger + audio-guide, spływ po rzece Kamenica, Bastei,  Pravčicka Brama – ok. 30 EUR.

Opcjonalnie:

  • dopłata do pokoju 1 osobowego – 70 PLN/os,

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 78; 77 549 48 71; 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Search