HISZPANIA, Barcelona

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 4021 318, 77 4021 322

rezerwacja@sindbad.pl

Architektura Gaudi Barcelona

Hiszpania – 8 dni

Avignon – Costa Brava – Barcelona – Blanes – Lloret de Mar – Tossa de Mar – Figueres – Rust

Program ramowy

Dzień 1

Zbiórka uczestników wycieczki, przekroczenie granicy, bezpośredni  przejazd w kierunku Hiszpanii.

Dzień 2

Przejazd nocny przez Niemcy i Francję. Przejazd do AVIGNON – miasta papieży, np.: mury obronne, Most św. Benezeta, Ogrody Biskupów, Katedra Notre Dame des Doms, Pałac Papieży, Mały Pałac, Plac Zegarowy. W godzinach popołudniowych przyjazd na COSTA BRAVA, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 – 5

POBYT W HISZPANII I REALIZACJA PROGRAMU:

– całodzienna wycieczka autokarowa do BARCELONY, ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, perełki Antoniego Gaudiego: Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i największa z nich – Katedra Sagrada Familia, Kolorowe Fontanny, stadion FC Barcelony „Camp Nou”,

– wycieczka autokarowa do BLANES – słynny na całym świecie, pięknie położony na wysokiej nadmorskiej skarpie ogród botaniczny z ponad trzema tysiącami gatunków drzew, krzewów i roślin kwiatowych. Znajdują się tu różnorodne gatunki kaktusów, palm, przebogata roślinność wodna i wiele innych, pochodzących zarówno z basenu Morza Śródziemnego, jak i innych rejonów świata o podobnym typie klimatu np. Afryka, Kalifornia, Meksyk, Chile, Chiny, Japonia i Australia,

– wypoczynek i zwiedzanie LLORET DE MAR – najpopularniejsza miejscowość wybrzeża Costa Brava z piękną promenadą,

– rejs stateczkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do miejscowości TOSSA DE MAR, spacer uliczkami Starego Miasta otoczonego średniowiecznymi murami.

Dzień 6

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wypoczynek na plaży. W godzinach popołudniowych przejazd do FIGUERES, zwiedzanie MUSEUM SALVADOR DALI, w którym prezentowane są prace jednego z najbardziej niezwykłych artystów XX wieku. Przejazd nocny.

Dzień 7

Rano przyjazd do Rust, całodzienny wypoczynek w „EUROPA PARK” – największy Park rozrywki w Niemczech. Park jest podzielony na strefy według krajów. I tak np. w części rosyjskiej wejdziemy do kosmicznej stacji MIR, a w greckiej wpłyniemy tratwą do starożytnej świątyni. Chlubą Europa Parku jest Silver Star – najwyższa kolejka w Europie o wysokości 73 metrów. Wieczorem wyjazd w dalszą drogę. Przejazd nocny przez Niemcy.

Dzień 8

Przyjazd do Polski, zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

od 1 290 zł/osobę

przy 45 uczestnikach płatnych – 3 opiekunów gratis

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
  • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • opiekę licencjonowanego pilota na całej trasie,
  • noclegi wg programu (hotel **/***), pokoje 3-4 osobowe z łazienkami,
  • wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje,
  • ubezpieczenie NNW i KL,
  • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs statkiem oraz wstęp do parku rozrywki – ok. 85 EUR

Opcjonalnie:

  • dodatkowy wyjazd do Barcelony – dopłata 15 EUR/os.
  • udział w turnieju rycerskim Castell Medieval 20 EUR/os.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 40 21 318; 77 40 21 322

rezerwacja@sindbad.pl

Search