Karkonosze

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77, 77 549 48 71
77 549 49 78

rezerwacja@sindbad.pl

Mountains 4296085 960 720

Karkonosze – 3 dni

Zamek Książ – Szklarska Poręba – Karpacz – Kowary – Kamienna Góra

Program ramowy

Dzień 1

Wyjazd  z miejsca zbiórki w godzinach porannych, przejazd w kierunku WAŁBRZYCHA. Przyjazd do Książa – lekcja muzealna połączona ze zwiedzaniem trzeciego co do wielkości zamku w Polsce po zamku w Malborku i Zamku Królewskim na Wawelu. Następnie przejazd do Szklarskiej Poręby – spacer po miasteczku, trasa turystyczna do Wodospadu Kamieńczyka – najwyższy w Karkonoszach (wys. 27 m), odpoczynek w schronisku. Przyjazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, wejście na teren Karkonoskiego Parku Narodowego, wejście czarnym szlakiem na Kopę pod Śnieżką (czas przejścia ok.2-2,5godz.). Odpoczynek w Schronisku Pod Śnieżką (Dom Śląski) dla chętnych wejście na Śnieżkę  – najwyższy szczyt Karkonoszy 1603 m npm. (czas przejścia ok. 30 min w jedną stronę), Następnie piesze przejście przez Strzechę Akademicką do Schroniska Samotnia – zejście do Karpacza (szlak niebieski, czas przejścia ok. 2-2,5 godz.). Spacer po Karpaczu, m.in.: Świątynia Wang. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie.

Proponujemy trzy atrakcje do wyboru:

  • Przejazd do Karpacza, pobyt w westernowym miasteczku Western City lub lekcja edukacyjna w Leśnym Banku Genów.
  • Przejazd do Piechowic, zwiedzanie huty szkła kryształowego Julia.

Następnie przejazd do Kowar, zwiedzanie Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Przejazd do Kamiennej Góry, zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej „Projekt Arado – Zaginione laboratorium Hitlera”, gdzie odkryjemy tajemnice II wojny św. i zobaczymy unikalne w skali Europy eksponaty – części pocisku V-1 i rakiety V-2, niemieckiego radaru, a nawet niemieckiej enigmy, a to wszystko w Ścisłej Tajemnicy! Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

od 337 zł/os.

przy grupie min. 45 uczniów

od 361 zł/os.

przy grupie min. 40 uczniów

od 391 zł/os.

przy grupie min. 35 uczniów

  • przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe,
  • opieka pilota,
  • 2 noclegi w pensjonacie (pokoje 3-6 osobowe z łazienkami),
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
  • ubezpieczenie NNW,
  • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • lekcja Zamek Książ, Wodospad Kamieńczyk, wstęp do TPN, usługa przewodnika górskiego, Kościół Wang, park miniatur, Projekt Arado – ok. 67 zł/os.

Opcjonalnie:

  • Western City – 22 zł/os. lub lekcja edukacyjna Leśny Bank Genów – 160 zł/grupa do 50 osób.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 78; 77 549 48 71; 77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Search