Tropical Islands

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 78, 77 549 49 77
77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Tropical Island 6

Tropical Islands – 1 dzień

Program ramowy

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych, bezpośredni przejazd do Niemiec. Przyjazd do największego tropikalnego parku rozrywki w Europie. TROPICAL ISLANDS znajduje się w miejscowości Krausnick pod Berlinem. Czekają tu liczne atrakcje tj: tropikalny las z ukrytą w nim wioską, oryginalne budowle z wysp Bali, Samoa i Borneo, kompleks basenów i najwyższa zjeżdżalnia wodna w Niemczech. Temperatura wody w basenie wynosi 30 st. C, a temperatura powietrza nie spada poniżej 25 st. C, to miejsce gdzie można się poczuć jak na jednej z wysp Oceanu Spokojnego, bo na tropikalnej wyspie wszystko jest możliwe – również zabawa i nauka w jednym!

NOWOŚĆ: Tropical Islands AMAZONIA

W Tropical Islands AMAZONIA – nowej strefie zewnętrznej o powierzchni 35.000 metrów kwadratowych, czeka na Was cała masa atrakcji. Główną z nich jest Whitewater River, sztuczna rzeka o długości ponad 250 metrów. W wodnej krainie na wolnym powietrzu znajdziecie również podgrzewane, czynne przez cały rok baseny, łąki do leżakowania, boiska do soccera plażowego i siatkówki plażowej, 25-metrowe tory do pływania i baseny Relax Pool… W Tropical Islands nie ma czasu na nudę – to idealny cel wycieczek szkolnych!

W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

od 149 zł/osobę

przy 45 uczestnikach płatnych – 3 opiekunów gratis

  • przejazd autokarem, opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie NNW i KL,
  • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilety wstępu pon.-pt. (uczeń/opiekun):

  • Tropical Islands  – 19 EUR/os.
  • pakiet do lat 12 (wstęp, posiłek, zjeżdżalnia) – 27 EUR/os.
  • pakiet od lat 13 (wstęp, posiłek XXL, zjeżdżalnia) – 29,50 EUR/os.

Uwagi:

Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 78; 77 549 49 77; 77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Search