FRANCJA – Paryż, Eurodisneyland

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 4021 317, 77 4021 322

rezerwacja@sindbad.pl

Eiffel Tower 984736 1920

FRANCJA – 5 dni

Paryż – Eurodisneyland

Program ramowy

Dzień 1

Zbiórka uczestników wycieczki, przekroczenie granicy, bezpośredni  przejazd w kierunku Francji.

Dzień 2

Przejazd nocny przez Niemcy. Przyjazd do PARYŻA, zwiedzanie stolicy Francji (pieszo + metro) m.in: Centrum Pompidou, budynek ratuszowy – paryski Hotel de Ville, Katedra Notre Dame de Paris, zwiedzanie kompleksu Palais de Justice z Conciergerie i Saint Chapelle, najstarszy most paryski Pont Neuf, zwiedzanie Luwru – jednego z najbogatszych muzeów na świecie, spacer ogrodami Tuilleries do Placu Concorde, przejazd Łukiem Triumfalnym, obiadokolacja. Przejazd do hotelu, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, ciąg dalszy zwiedzania PARYŻA (pieszo + metro). Przejazd na Plac Vendome ze słynnym hotel Ritz – ostatnie mieszkanie Fryderyka Chopina w Paryżu, Opera Garnier, zwiedzanie Muzeum Perfum i Perfumerii Fragonard, Kościoła Les Invalides – miejsca pochówku sprowadzonych z wyspy Św. Heleny zwłok Napoleona Bonaparte, spacer Polem Marsowym obok Szkoły Militarnej, wjazd na wieżę Eiffla, przejazd w okolice Montmartre, spacer po wzgórzu połączony ze zwiedzaniem Bazyliki Sacre-Coeur, przejście na Plac du Tertre, spacer do słynnego kabaretu Moulin Rouge i Placu Pigalle, obiadokolacja, rejs statkiem po Sekwanie, przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przyjazd do EURODISNEYLANDU – najpiękniejszego i najbardziej znanego w Europie parku rozrywki dla dzieci i dorosłych. W bajkowej scenerii czekać nas będą atrakcje z różnorodnych krain. Z głównej ulicy pełnej sklepików możemy dotrzeć do następujących regionów: „Fantazji” – baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, „Pogranicza” – znanego z westernów Dzikiego Zachodu, „Przygody” – krainy poszukiwaczy skarbów i „Wynalazków” – świata technologii i przyszłości. Znajdziemy się w królestwie marzeń i najnowszej techniki, w domu lalek z całego świata i w krainie piratów. Na pewno spotkamy Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Będziemy podróżować w czasie i przestrzeni z bohaterami filmów Walta Disneya. Szczególnie polecamy skorzystanie z dużego wyboru karuzel i zapierających dech w piersiach kolejek górskich. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

Dzień 5

Nocna podróż przez Niemcy. Około południa powrót i zakończenie wycieczki.

od 965 zł/osobę

Przy 45 uczestnikach płatnych – 3 opiekunów gratis

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
  • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • opiekę licencjonowanego pilota na całej trasie,
  • 2 noclegi w hotel typu ETAP */**, (pokoje 3-4 osobowe z łazienkami),
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
  • ubezpieczenie NNW i KL,
  • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • Wieża Eiffla, Eurodisneyland, Luwr, rejs statkiem po Sekwanie oraz przejazd metrem – ok. 75 EUR.

Opcjonalnie:

  • dodatkowy dzień w Paryżu – dopłata 221 PLN /os. (w cenie całodzienne zwiedzanie, śniadanie, obiadokolacja, nocleg w hotelu typu Etap, ubezpieczenie. Cena nie zawiera opłat za dodatkowe bilety wstępu np. Park ASTERIX 38 EUR lub WERSAL – bezpłatnie)

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 40 21 317; 77 40 21 322

rezerwacja@sindbad.pl

Search