Oferta dla klienta grupowego ….!

BESKIDY

Tychy, Wadowice, Ustroń, Pszczyna

wycieczka 2 dniowa

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71, 77 549 49 78
77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Vat 377013 960 720

BESKIDY

Tychy, Wadowice, Ustroń, Pszczyna

 2 dni

Program ramowy

1 dzień

Zbiórka uczestników wycieczki. Przejazd w kierunku Wadowic. Na trasie wizyta i zwiedzanie, pełne ciekawostek i humoru TYSKICH BROWARÓW KSIĄŻĘCYCH. Zapoznanie się z tajnikami produkcji piwa, historii Browaru, czas wolny na zakup piwnych pamiątek. Przejazd do WADOWIC, zwiedzanie miejsc związanych z pobytem Karola Wojtyły – Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II oraz Bazylika Ofiarowania NMP w której został ochrzczony. Degustacja słynnych kremówek papieskich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja grillowa, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, korzystanie w hotelu z centrum rekreacji. O godz.: 11:00 wykwaterowanie i przejazd do USTRONIA. Spojrzenie na Beskid Śląski z innej perspektywy – przejazd kolejką linową na Czantorię. Dla chętnych spacer szlakiem turystycznym (tylko 30 minut) na czeską wieżę widokową na szczycie Wielka Czantoria, skąd wspaniale widać pasma górskie Polski, Czech i Słowacji. Przejazd do PSZCZYNY, której najpiękniejszą ozdoba jest zamek magnacki. Zwiedzanie z przewodnikiem dawnej rezydencji Hochbergów. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

od 375 zł/osobę

– przy 45 uczestnikach płatnych

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
  • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • opiekę licencjonowanego pilotana całej trasie,
  • 1 nocleg wg programu (hotel ***), pokoje 2-3 osobowe oraz nieograniczone korzystanie z centrum rekreacji (basen, jacuzzi, łaźnia parowa, 3 sauny suche, grota solna oraz pokój relaksu) w godzinach 08:00 – 21:00.
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja grilowa,

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • bilety wstępów: Tychy: Browar Tychy, Wadowice: Dom Ojca Św. Pszczyna: Zamek – ok. 65 PLN/os

Opcjonalnie:

  • wjazd kolejką linowa na Czantorię płatny indywidualnie przez uczestników: 22 PLN/os.,
  • na życzenie dopłata do pokoju 1-osobowego – PLN/os.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71; 77 549 49 78; 77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Search