Propozycja dla klienta grupowego…..

Suwalszczyzna, Augustów, Wilno, Troki (Litwa)

wycieczka 4 dniowa

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71, 77 549 49 77
77 549 49 78

rezerwacja@sindbad.pl

Travel 935105

SUWALSZCZYZNA, Augustów, Wilno, Troki (Litwa) – 4 dni

Program ramowy

1 dzień

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd w kierunku Suwalszczyzny. Całodzienny przejazd, na trasie planowane krótkie postoje. Przyjazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, zwiedzanie Suwalszczyzny, m.in.: STUDZIENICZNA – Sanktuarium Maryjne, pomnik Jana Pawła II, który odwiedził to miejsce 9 czerwca 1999 r., REJS STATKIEM ze Studzienicznej do Augustowa z 1-krotnym śluzowaniem na trasie, AUGUSTÓW – najstarsze miasto w regionie, SUWAŁKI – z unikalną w skali kraju klasycystyczną zabudową z dziełami takich mistrzów jak: Aigner, Corazzi, Marconi, WIGRY – zespołu klasztorny Kamedułów. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Wczesne śniadanie, całodniowa wycieczka na LITWĘ. Przejazd do TROK, zwiedzanie zamku Wielkich Książąt Litewskich na jeziorze Galve. Przyjazd do WILNA, zwiedzanie m.in.: Cmentarz na Rossie z kwaterą wojskową i grobem matki Piłsudskiego, Ostra Brama z wejściem do kaplicy z obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej oraz kościół św. Teresy, cerkiew św. Ducha i św. Mikołaja oraz dom Adama Mickiewicza, czas wolny. W dalszym ciąg zwiedzania miasta m.in.: Górny Zamek, Uniwersytet im. Stefana Batorego, kościół św. Ducha oraz archikatedra wileńska z grobami królewskimi wraz z kaplicą św. Kazimierza. Powrót do Polski, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do KĘTRZYNA – zwiedzanie zamku i muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego, GIERŁOŻ – „Wilczy Szaniec” była wojenna kwatera Hitlera, ŚWIĘTA LIPKA – sanktuarium maryjne. Świętolipska bazylika pw. Nawiedzenia NMP wraz z obejściem krużgankowym i klasztorem jest jednym z najważniejszych zabytków baroku w północnej Polsce. Wyjazd w kierunku powrotnym, zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.

od 895 zł/osobę

– przy 45 uczestnikach płatnych

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
  • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • opiekę licencjonowanego pilotana całej trasie,
  • 3 noclegi wg programu (hotel **/***), pokoje 2, 3, 4 os.,
  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
  • ubezpieczenie.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • Augustów – rejs statkiem na trasie: Studzieniczna,  Wigry – klasztor Kamedułów, Zamek Kętrzyn, Wilczy Szaniec – ok. 70 PLN/os.
  • Zamek w Trokach, Wilno: Uniwersytet Wileński,  Muzeum Mickiewicza, podziemia katedry – ok 16 EUR/os

Opcjonalnie:

  • dodatkowy posiłek (obiad) w Wilnie – ok 13 EUR / os.
  • możliwość przedłużenia pobytu o jeden dzień – dopłata 195 PLN

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71; 77 549 49 77; 77 549 49 78

rezerwacja@sindbad.pl

Search