Oferta dla klienta grupowego….

Zakopane, Termy Chochołowskie, Štrbské Pleso (Słowacja)

wycieczka 3 dniowa

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 78, 77 549 48 71
77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Tatry 1160363 1920

Zakopane, Termy Chochołowskie, Serbskie Pleso (Słowacja) – 3 dni

Program ramowy

1 dzień

Zbiórka uczestników wycieczki w godzinach porannych. Przejazd do ZAKOPANEGO. Spacer po Krupówkach, dla chętnych wjazd na Gubałówkę, skąd rozciąga się piękny widok na miasto i panoramę Tatr z charakterystycznym Giewontem. Następnie zwiedzanie Willi Atma, zabytkowego kościółka i cmentarza na Pęksowym Brzyzku, spoczywają tam „ludzie gór” – zasłużeni dla miasta, kultury Polskiej i Tatr. Zobaczymy także Wielką Krokiew – skocznię narciarską, gdzie odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Wieczorem proponujemy wizytę w Izbie Regionalnej „U Gąsienicy” w Murzasichlu – tradycyjnej chałupie góralskiej połączona z opowieściami o pierwszych osadnikach, zwyczajach pasterskich, zbójnikach, muzyce i stroju przeplatane grą na różnych instrumentach, pokazem tańca i humorem góralskim.

2 dzień

Śniadanie, przejazd do KOŚCIELISKA, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, przejście Doliną Kościeliską – najpiękniejszą doliną Tatr Zachodnich (na trasie istnieje mozliwoścć zwiedzania Jaskini Mroźnej), spacer do schroniska PTTK na Hali Ornak. By dać odpocząć zarówno ciału, jak i duszy, polecamy pobyt w jednym z najlepiej wyposażonych kompleksów termalnych w Polsce i największego na Podhalu – TERMY CHOCHOŁOWSKIE. Imponująca łączna przestrzeń lustra wody (3000 m²), mnogość atrakcji (w tym zjeżdżalnie, plaża, grota solna, saunarium) i szum pobliskiej rzeki Dunajec to tylko kilka z atutów tego miejsca. Powrót do hotelu, kolację grillową w szałasie góralskim połączoną z zabawą przy muzyce regionalnej.

3 dzień

Śniadanie, przejazd na Słowację. Wejście na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego z przewodnikiem, spacer niebieskim szlakiem w kierunku Popradskiego Plesa, po drodze zwiedzanie symbolicznego cmentarza ofiar gór, powrót czerwonym szlakiem do SERBSKIEGO PLESA (czas przejścia z pobytem w schronisku ok. 4-5 godz., trasa łatwa). Wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

od 495 zł/osobę

– przy min. 45 uczestnikach płatnych 

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
  • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • opiekę licencjonowanego pilotana całej trasie,
  • 2 noclegi wg programu (hotel /pensjonat ***), pokoje 2. 3, 4 osobowe.
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
  • ubezpieczenie.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • Gubałówka/Butorowy Wierch, Wielka Krokiew, TPN, Willa Atma, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Izba Regionalna z oscypkiem i grzanym winem, Baseny termalne Bukowina Tatrzańska (strefa basenów 2,5 godz.), ok 125 PLN/os.,

Opcjonalnie:

  • strefa saun i SPA dodatkowo płatna,
  • obiad na Słowacji III dnia – ok. 15 EUR (napoje płatne dodatkowo).

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 78; 77 549 48 71; 77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Search