propozycja dla grup zorganizowanych !!!

Trójmiasto 

i Malbork

wycieczka 3 dniowa

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 4977, 77 549 49 78
77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Baltic Sea 3695255 960 720

Trójmiasto i Malbork

 Gdańsk, Sopot, Gdynia, Malbork

 3 dni

Program ramowy

1 dzień

Zbiórka uczestników wycieczki. Przyjazd do GDAŃSK, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Drogi Królewskiej, m.in.: ul. Długa, Dom Uphagena, Ratusz Głównego Miasta, Długi Targ: Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Długie Pobrzeże z Żurawiem, ul. Mariacka z Kościołem Mariackim. W trakcie spaceru proponujemy wejście do następujących miejsc: Ratusz – wieża widokowa z której rozpościera się piękna panorama Gdańska, zwiedzanie Muzeum Bursztynu. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd na Plac Solidarności – oglądanie Pomnika Poległych Stoczniowców, Bramy Stoczni Gdańskiej i nowoczesnego muzeum: Europejskie Centrum Solidarności. Przyjazd i zwiedzanie SOPOTU – spaceru wzdłuż ulicy Bohaterów Monte Casino, popularnie zwanej Mońciakiem, zobaczymy m.in.: Krzywy Domek, Zakład Balneologiczny, park, Łazienki Południowe. Spacer po sopockim molo – najdłuższe drewniane molo w Europie. Następnie zwiedzanie największych atrakcji GDYNI: ORP Błyskawica, Dar Pomorza, Akwarium Gdyńskie, spacer po Basenie Jachtowym. Koncert organowy w Katedrze w OLIWIE. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Pomnika Obrońców Wybrzeża na WESTERPLATTE, pamiętającego nie tylko obrońców Westerplatte, ale także żołnierzy walczących na innych polach bitewnych II wojny światowej. Przyjazd do MALBORKA. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Krzyżackiego – jednej z największych twierdz średniowiecznej Europy i przykładu średniowiecznej architektury obronnej, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd i zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.

od 765 zł/osobę

– przy min. 45 uczestnikach płatnych

  • przejazd komfortowym autokarem (wc, dvd,  klimatyzacja, barek),
  • opłaty drogowe, autostrady, parkingi, podatki,
  • opiekę licencjonowanego pilotana całej trasie,
  • 2 noclegi wg programu (hotel **/***), pokoje 2-3 osobowe z łazienkami,
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
  • ubezpieczenie.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • TrójmiastoSopockie molo, ORP Błyskawica, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Bursztynu, wieża Ratuszowa, Europejskie Centrum Solidarności, Malbork: zwiedzanie Zamku Krzyżackiego – ok. 120 zł/os.

Opcjonalnie:

  • obiad w trakcie zwiedzania – ok. 40 zł/os
  • dopłaty do pokoju 1-osobowego –  ok. 170 zł/os.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77; 77 549 49 78; 77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Search