Oferta samolotowa !!!!

Portugalia, Fatima – pielgrzymka

wycieczka 8 dniowa

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71, 77 549 49 77
77 549 49 78

rezerwacja@sindbad.pl

Sanctuary 693102

Portugalia, Fatima – 8 dni

Program ramowy 

1 dzień: 

Zbiórka uczestników na lotnisku; Odlot do Lizbony;  Przejazd z Lizbony do Fatimy, zakwaterowanie, późna kolacja, nocleg.

2 dzień

FATIMA – VALINHOS – LOCA DO CABEÇO – ALJUSTREL – FATIMA

Po śniadaniu – zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej (Bazylika, Kaplica Pierwszych Objawień, Kaplica Wieczystej Adoracji, Muzeum Jana Pawła II); następnie Droga Krzyżowa – miejsca objawień w Valinhos i Loca do Cabeço; zwiedzanie miejscowości Aljustrel – domy bł. Hiacynty, bł. Franciszka i s. Łucji; powrót do hotelu, odpoczynek, kolacja, a następnie udział we Mszy Św.; powrót na nocleg.

3 dzień

FATIMA – ÓBIDOS – NAZARÉ – FATIMA

Po śniadaniu – wyjazd do Óbidos – uroczego miasteczka z malowniczym zamkiem, otoczonego średniowiecznym murem – spacer po Starówce;  przejazd do Sanktuarium Maryjnego w   Nazaré (zwiedzanie kościoła, gdzie znajduje się jedna z najstarszych figur Matki Bożej); odpoczynek na plaży nad Oceanem Atlantyckim; powrót do Fatimy. Po kolacja – udział we Mszy Św.;

4 dzień

FATIMA – LIZBONA – CABO DA ROCA –  FATIMA

Po śniadaniu wyjazd do stolicy Portugalii – Lizbony, zwiedzanie z przewodnikiem: m.in. Statua Chrystusa Króla, Katedra, kościół św. Antoniego, Pomnik Odkryć Geograficznych; przejazd na najbardziej wysunięty na zachód Europy przylądek Cabo da Roca; powrót do Fatimy, obiadokolacja i udział we Mszy Św.;

5 dzień

FATIMA – COIMBRA – PORTO – SANTIAGO DE COMPOSTELA

Po śniadaniu wyjazd do Coimbry – miejsca, gdzie mieszkała s. Łucja; przejazd do Porto – zwiedzanie katedry oraz wytwórni wina portugalskiego – porto; przejazd do Santiago de Compostela (Hiszpania): zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień

FATIMA – COIMBRA – PORTO – SANTIAGO DE COMPOSTELA

Po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium św. Jakuba Apostoła (katedra); Msza św., czas na modlitwę i zakup pamiątek; spacer uliczkami Santiago de Compostela. Przejazd do Bragi; nawiedzenie sanktuarium w Bradze – duchowej stolicy Portugalii, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień

BRAGA  – ALCOBAÇA – FATIMA

Po śniadaniu wyjazd z Bragi;  przejazd do Sanktuarium Maryjnego w Alcobaça – zwiedzanie; przejazd do Fatimy: zakwaterowanie, obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie fatimskim, nocleg.

8 dzień

Po śniadaniu, pobyt w Fatimie, przejazd w godzinach popołudniowych  na lotnisko w Lizbonie. Odlot do do Polski.

od 3645 zł/osobę

– przy min. 45 uczestnikach płatnych 

  • przelot na trasie: Katowice – Lizbona – Katowice linią WIZZ AIR (w tym bagaż rejestrowany 23 kg/os oraz mały bagaż podręczny)
  • transfery busem na trasie pielgrzymki w Portugalii;
  • 7 noclegów w hotelach turystycznym (Fatima x4, Santiago de Compostela x 1, Braga x1, Fatima x1). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami;
  • wyżywienie 2 x dziennie:  7 śniadań, 7 obiadokolacji; w cenie obiadokolacji nie są wliczone napoje,
  • ubezpieczenie Signal Iduna:  KL (10.000 EUR),  NNW (15.000 PLN), bagaż (800 PLN) ;
  • opiekę polskojęzycznego pilota;

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

  • biletów wstępów + kosztów przewodników miejscowych + degustacja Porto + zwyczajowych napiwków – około 120 EUR/os. (kwota płatna u pilota w autokarze, z której na koniec pielgrzymki pilot się rozlicza);

Opcjonalnie:

  • gwarantowane miejsce w pokoju 1-osobowym 690 PLN/os.
  • transferu autokarem z/na lotnisko z Polski (cena uzależniona od odległpśco)

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w samolocie i w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77; 77 549 49 78; 77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Search