Oferta dla klienta grupowego……

 

Z wizytą u sąsiadów z Północy

SZWECJA, DANIA 

 Malmö, Kopenhaga

wycieczka 4 dni

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77, 77 549 49 78
77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Copenhagen 405189

SZWECJA, DANIA – Malmö, Kopenhaga, Lund „Z wizytą u sąsiadów z Północy”

Program ramowy

1 dzień

Zbiórka uczestników wycieczki, wyjazd autokarem do Świnoujścia. Wieczorem odprawa na terminalu promowym w Świnoujściu, zaokrętowanie na pokład promu, zakwaterowanie w kabinach, kolacja, wyjście promu do Szwecji. W trakcie rejsu czas wolny – możliwość skorzystania z oferty sklepów, barów, dyskoteka, nocleg

2 dzień

W godzinach rannych przypłynięcie do YSTAD, śniadanie, opuszczenie promu. Przejazd jednym z najdłuższych połączeń między lądami w Europie – mostem Øresund do Kopenhagi. Wizyta w KOPENHADZE – to jedno z największych miast Skandynawii, położone malowniczo nad cieśniną Sund, a strzeże go najsłynniejsza na świecie Mała Syrenka tuż przy Przystani Królewskiej. W stolicy Danii zobaczymy także m.in. Fontannę Bogini Gefion, Pałac Amalienborg, gdzie codziennie odbywa się uroczysta odprawa Gwardii Królewskiej a także siedzibę Parlamentu – Zamek Christi ansborg i XVIII wieczną dzielnicę portową Nyhavn, która dla Duńczyków jest miejscem relaksu i dobrej zabawy. Wizyta w „piwnym sercu”’ miasta – Muzeum Fabryki piwa Carlsberg połączona z degustacją duńskiego piwa. Czas wolny – spacer po deptaku Stroget znanym mi.in z najmodniejszych sklepów, restauracji i występów licznych artystów, muzyków. Wieczorem wyjazd z Kopenhagi, powrót do Szwecji mostem Øresund. Przejazd do hotelu w Malmö, zakwaterowanie, kolacja, czas wolny, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie MALMÖ – miasta o dwóch obliczach, gdzie wizytówką jego zabytkowej części jest Rådhuset –Ratusz zdobiący miejski rynek Stortorget oraz budynek Turning Torso, który jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Szwecji i stanowi symbol unikalnej architektury nowoczesnej części miasta. Tuż obok można przespacerować się nadmorskim deptakiem z widokiem na most Øresund. Wizyta w Muzeum Malmöhus Slott – Twierdza/Cytadela to dziś najstarszy renesansowy zamek Skandynawii, w którym poznamy historię, technikę i transport regionu Skania. Przejazd do LUND, gdzie odwiedzimy najstarszą romańską Katedrę, która imponuje swoją architekturą i kilkusetletnią historią ze średniowiecznym zegarem astronomicznym. Tuż obok katedry znajdują się najstarsze budynki uniwersytetu a spacerując po dziedzińcu przyjrzymy się kamieniom runicznym w epoki Wikingów, czas wolny. Przejazd do ALES STENAR, gdzie tuż nad wodami Bałtyku góruje zagadkowy, tajemniczy kamienny monument w kształcie łodzi (Krąg Wikingów). Przejazd do YSTAD – miasto portowe Skanii, w którym znajdziemy XIII-wieczny układ uliczek, szachulcowe kamieniczki, piękny Kościół Najświętszej Marii Panny czy wyjątkowy klasztor Franciszkanów z 1267 roku ale także główne miejsca akcji cyklu powieści detektywistycznych szwedzkiego pisarza.
Odprawa na terminalu promowym, zaokrętowanie uczestników na pokład promu, zakwaterowanie w kabinach, kolacja. Wypłynięcie promu w morze, czas wolny – możliwość skorzystania z oferty sklepów, barów, dyskoteka, nocleg.

4 dzień

W godzinach rannych przypłynięcie do Świnoujścia, śniadanie, opuszczenie promu, zakończenie rejsu. Wyjazd autokarem w drogę powrotną, zakończenie wycieczki ok. godz. wieczornych.

od 1495 zł/osobę

– przy 45 uczestnikach płatnych

 • przejazd komfortowym autokarem (WC, bar, video, klimatyzacja, opłaty parkingowe, drogowe, w tym opłata za przejazd autokaru mostem Øresund (Szwecja – Dania) w dwie strony
 • przejazd promem na trasie Świnoujście – Ystad
 • przejazd promem na trasie Ystad – Świnoujście
 • miejsce w kabinie dwuosobowej podczas rejsu nocnego na promie
 • kolacja na promie  na trasie Świnoujście – Ystad – zestaw 3-daniowy „biznes” z napojami (kawa lub herbata, woda mineralna)
 • śniadanie na promie  na trasie Świnoujście – Ystad – bufet
 • kolacja na promie  na trasie Ystad – Świnoujście – zestaw 3-daniowy „biznes” z napojami (kawa lub herbata, woda mineralna)
 • śniadanie na promie na trasie Ystad – Świnoujście – bufet
 • jeden nocleg ze śniadaniem w hotelu  w Malmö w Szwecji w II dniu wyjazdu w pokoju 2 osobowym
 • kolacja w restauracji w Malmö w II dniu wyjazdu – bufet z napojami (kawa lub herbata, woda mineralna)
 • zwiedzanie Kopenhagi, zwiedzanie Malmö, zwiedzanie Lund, zwiedzanie Ystad , zwiedzanie Ales Stenar (Krąg Wikingów)
 • bilet wstępu do Muzeum Fabryki piwa Carlsberg w Kopenhadze w II dniu wyjazdu
 • bilet wstępu do Muzeum Malmöhus Slott (Twierdza/Cytadela) w Malmö w III dniu wyjazdu
 • obsługa pilota/przewodnika w trakcie trwania wyjazdu wg programu (od Świnoujścia )
 • ubezpieczenie NNW i KL

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

 • Bilety wstępów w cenie !!!

Opcjonalnie:

 • dodatkowe posiłki na trasie przejazdu do Świnoujścia, koszt obiadu dwudaniowego z napojem ok. 40 PLN/os
 • dopłata za osobę w pokoju /kabinie jednoosobowej –  290 PLN/os

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71; 77 549 49 78; 77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Search