Energylandia – Zator

***** ***

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77, 77 549 49 78
77 549 48 71

turystyka@sindbad.pl

2G5A9332 900×600

Park Rozrywki Energylandia – 1 dzień

Program ramowy

Wyjazd  z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do ZATORU, pobyt i zabawa w największym Parku Rozrywki w Polsce – Energylandia. Wiele atrakcji dla najmłodszych i trochę starszych: Roller Coaster, Tsunami Drop, Space Booster. Gry i zabawy: super statki, malowanie twarzy, auto speed race, salon gier, codziennie pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne, kino 7D, restauracje i sklepy z pamiątkami. Tutaj nikt nie będzie się nudził!

Atrakcje podzielone są na następujące strefy:

  • Bajkolandia – strefa dla najmłodszych, dzięki której można się przenieść do krainy najwspanialszych bajek korzystając między innymi z klasycznej, pięknej wiedeńskiej karuzeli „Sissi”, mini spływu wodnego „Wyspa skarbów” czy kolejek „Jeep Safari” lub „Kraina krasnali”.
  • Strefa Familijna w której całe rodziny mogą spędzić niezapomniane chwile na największych w Polsce roller coasterach Energuś oraz Dragon) a także sprawiających wiele radości atrakcjach wodnych, na przykład płynąc łódkami i biorąc udział w bitwie wodnej.
  • Strefa Ekstremalna to prawdziwy raj dla wszystkich entuzjastów adrenaliny. Instalacje w tej strefie takie jak roller coaster Mayan czy Viking dostarczają dreszczyku emocji. Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” czy potężnego wahadła „Aztek Swing”. Tutaj też znajduje się HYPERION – najwyższy ( 77 m. wysokości, 80 m. przy pierwszym spadku), najszybszy ( 142 km/h) w całej Europie Mega Coaster.
  • Water Park – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp.
  • Smoczy Gród – strefa tematyczna stylizowana na miasteczko rodem z filmów i powieści fantasy. Aby dostać się do strefy Smoczego Grodu trzeba skorzystać z przejścia podziemnego. Dobiegająca z głośników muzyka otacza nas z każdej strony, sprawiając, że czujemy się jak byśmy wchodzili do jakiejś zaczarowanej krainy. Sam wygląd Smoczego Grodu nawiązuje do średniowiecznego miasteczka, pełnego magii i czarów. Wąskie uliczki, budynki wykończone kamieniem i drewnem doskonale odwzorowują średniowieczną architekturę. To tutaj znajduje się Zadra – najwyższy drewniany rollercoaster na świecie!

Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Informacje o zasadach bezpieczeństwa związanych z covid-19https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/covid-19-free/

od 77 zł/os.

przy grupie min. 45 uczniów (wyjazd z Opola)

od 87 zł/os.

przy grupie min. 40 uczniów (wyjazd z Opola)

od 100 zł/os.

przy grupie min. 35 uczniów (wyjazd z Opola)

od 100 zł/os.

przy grupie min. 45 uczniów (wyjazd z Wrocławia)

od 113 zł/os.

przy grupie min. 40 uczniów (wyjazd z Wrocławia)

od 129 zł/os.

przy grupie min. 35 uczniów (wyjazd z Wrocławia)

 • przejazd autokarem, opłaty drogowe, parkingowe,
 • opieka pilota,
 • ubezpieczenie NNW,
 • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilet wstępu:

WYCIECZKI SZKOLNE

Przedszkolaki: Pn. – pt.: 39 zł/os.
Uczniowie szkół podstawowych:  klasy 1-6: Pn. – pt.: 59 zł/os.
Uczniowie szkół podstawowych:  klasy 7-8 Pn. – pt.: 69 zł/os.
Szkoły średnie i studenci: Pn. – pt.: 99 zł/os

W ramach biletu wstępu każda osoba otrzymuje posiłek w postaci frytek i napoju.

 

 

 • WAŻNE INFORMACJE:
 • 1 opiekun na 10 os za 1 zł.
 • Kawa lub herbata dla opiekunów grupy GRATIS!
 • Kierowca autokaru bilet gratis + kawa/herbata GRATIS!
 • Grupę liczymy od 15 osób.
 • Bilet obejmuje pokaz edukacyjny oraz wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia: urządzenia rozrywkowe (np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz udział w pokazach i widowiskach edukacyjnych, kino, strefa Water Park.
 • Podobnie jak ma to miejsce we wszystkich parkach rozrywki na świecie, dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.) i towary w sklepach znajdujących się na terenie Parku.

Istnieje możliwość zamówienia obiadu na terenie Parku – od 22,50 zł/os.

Uwagi:

Podane ceny dotyczą wyjazdu grupy z Opola/Wrocławia, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77; 77 549 49 78; 77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Search