Beskidy

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77, 77 549 49 78
77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Beskidy

Beskidy – 3 dni

Program ramowy

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych, przejazd do USTRONIA. Wjazd kolejką krzesełkową na Czantorię (opcjonalnie przejście: górna stacja wyciągu-Wielka Czantoria, na której znajduje się wieża widokowa – ok. 30 min w 1 stronę). Następnie zabawa w parku linowym na Równicy. Przejazd do WISŁY, spacer po mieście, gdzie mieszka Mistrz Świata w skokach narciarskich, możliwość zwiedzania Galerii „Sportowe Trofea Adama Małysza”. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, trasa turystyczna na Baranią Górę (1220 m n.p.m.), po drodze odpoczynek w Schronisku Na Przysłopie, powrót Doliną Białej Wisełki, zwiedzanie zapory na Jeziorze Czerniańskim, oraz skoczni narciarskiej im. Adama Małysza, na której od bywają się zawody Pucharu Świata. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Wieczorem proponujemy ognisko z kiełbaskami.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do ISTEBNEJ, pobyt w Chacie Kawuloka – starodawny dom góralski, obecnie muzeum z wystawą zabytkowych sprzętów oraz instrumentów muzycznych zwiedzanie połączone z barwnymi opowieściami oraz grą na zgromadzonych tam instrumentach. Przejazd do KONIAKOWA, wizyta w Muzeum Koronki połączona z opowiadaniem o 200-letniej tradycji koronkarskiej z możliwością zakupu rękodzieła. W drodze powrotnej zwiedzimy Leśny Park Niespodzianek w USTRONIU, gdzie można obserwować z bliska drapieżne ptaki, karmić jelenie i dotknąć muflona. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie  wycieczki w godzinach wieczornych.

od 333 zł/os.

przy grupie min. 45 uczniów

od 356 zł/os.

przy grupie min. 40 uczniów

od 385 zł/os.

przy grupie min. 35 uczniów

 • przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe,
 • opieka pilota,
 • 2 noclegi w pensjonacie (pokoje 3-6 osobowe z łazienkami),
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
 • ubezpieczenie NNW,
 • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

 • Ustroń: kolejka na Czantorię (wjazd + zjazd) 14 zł/os.; kolejka na Czantorię (wjazd lub zjazd) 11 zł/os.; opiekunowie (wjazd lub zjazd) 1 zł/os.; Park linowy 25-35 zł/os. (w zależności od trasy), Leśny Park Niespodzianek 15 zł/os.
 • Wisła: Galeria Adama Małysza 2,5 zł/os., skocznia narciarska (wjazd/zjazd) 6 zł/os.; przewodnik po Beskidach 350 zł/grupa,
 • Istebna: Chata Kawuloka ok. 6 zł/os.;
 • Koniaków: Muzeum Koronki 2 zł/os.;

Opcjonalnie:

 • ognisko z kiełbaskami – ok. 12 zł/os.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 48 71; 77 549 49 78; 77 549 49 77

rezerwacja@sindbad.pl

Search