Traveller
Wycieczki szkolne
Mountain
Wyjazdy firmowe: konferencje, obsługa wyjazdów służbowych oraz imprezy integracyjne.
Mountain
Przewozy autokarowe
Mountain
Bilety lotnicze
previous arrow
next arrow

Nasza historia rozpoczyna się w 1983 roku kiedy to biuro otrzymało zgodę Urzędu Miasta w Opolu na prowadzenie działalności turystycznej w Polsce oraz pośrednictwo w „załatwianiu spraw wizowych”.

W latach 80 Sindbad zaczął samodzielnie organizować przewozy autokarowe, po to by już kilka lat później stać się liderem branży autokarowej. Rzetelność, wiarygodność  zawsze były i pozostały naszą cechą nadrzędna co przyczyniało się do zdobywania coraz większej i jak się okazało wiernej klienteli biura.

Początki lat 90 to dalszy prężny rozwój firmy w kierunku przewozów autokarowych ale i pierwsze wyjazdy turystyczne nad Adriatyk. Flota autokarowa stawała się coraz bardziej nowoczesna powiększając się o kolejne autokary marki SETRA.  Koniec lat 90 to już w działalności turystycznej firmy samodzielna organizacja wyjazdów do Hiszpanii, Chorwacji, wycieczki objazdowe do Wielkiej Brytanii, Francji, krajów Beneluksu oraz Norwegii.

Lata 2000 to dalszy rozwój zagranicznych przewozów autokarowych, nowe kierunki turystyczne takie jak: Grecja i Bułgaria, kolejne nowoczesne autokary i kolejni zadowoleni klienci.

W aktualnym profilu turystycznym firmy znajduje się organizacja wyjazdów turystycznych dla grup zorganizowanych, imprez sportowych, konferencji, wycieczek szkolnych jak również sprzedaż biletów lotniczych i organizacja logistyczna wyjazdów służbowych.

Liczne nagrody i wyróżnienia, które Sindbad zdobywał w czasie prawie 40 letniej historii firmy takie jak m.in.: Diament Forbesa, Przedsiębiorca Dzieciom przyznawane przez Business Center Club, Lider Polskiej Turystyki, Lider Polskiego Biznesu, świadczą o wysokim uznaniu i zaufaniu dla naszej działalności.

Bazując na zdobytym doświadczeniu, zamierzamy z równą pasją i determinacją tworzyć niezapomniane wyjazdy, pełne pasji, ciekawych miejsc, dobrych chwil, takich o których będziemy długo pamiętać.