BESKIDY

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77, 77 549 49 78
77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Beskidy Wycieczka

Beskidy – 2 dni

Pszczyna – Istebna – Koniaków – Wisła – Ustroń – Bielsko Biała

Program ramowy

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do PSZCZYNY, zwiedzanie Skansenu „Zagroda Wsi Pszczyńskiej” połączone z zajęciami edukacyjnymi pt.: „Sekrety Pszczół„.

Przejazd do ISTEBNEJ, pobyt w Chacie Kawuloka – starodawny dom góralski, obecnie muzeum z wystawą zabytkowych sprzętów oraz instrumentów muzycznych, zwiedzanie połączone z barwnymi opowieściami oraz grą na zgromadzonych tam instrumentach.

Przejazd do KONIAKOWA, wizyta w Muzeum Koronki połączona z opowiadaniem o 200-letniej tradycji koronkarskiej z możliwością zakupu rękodzieła.

Przejazd do centrum WISŁY, spacer po miasteczku, możliwość zwiedzania Galerii „Sportowe Trofea Adama Małysza”. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie. Przyjazd do USTRONIA i wejście do Leśnego Parku Niespodzianek. W parku znajdują się ścieżki przyrodniczo – dydaktyczne, dające możliwość obcowania z naturą i podziwiania dzikich zwierząt żyjących w polskich lasach. Jedną z największych atrakcji parku są pokazy lotów ptaków drapieżnych, odbywające się codziennie, o godzinie 11, 14 i 16, a także możliwość samodzielnego karmienia danieli, które swobodnie chodzą sobie między zwiedzającymi.

Następnie przejazd do BIELSKA-BIAŁEJ, zwiedzanie Studia Filmów Rysunkowych z mini przeglądem filmów „Bolek i Lolek” oraz „Reksio”.

Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

od 213 zł/os.

przy grupie min. 45 uczniów

od 230 zł/os.

przy grupie min 40 uczniów

od 252 zł/os.

przy grupie min. 35 uczniów

 • przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe,
 • 1 nocleg w pensjonacie (pokoje 3-6 osobowe z łazienkami)
 • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja,
 • opieka pilota,
 • ubezpieczenie NNW,
 • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów:

 • Skansen „Zagroda Wsi Pszczyńskiej” (zajęcia edukacyjne) – 10 zł/os.
 • Galeria „Sportowe Trofea Adama Małysza” – 3 zł/os.
 • Chata Kawuloka – ok. 6 zł/os.
 • Muzeum Koronki – ok. 3 zł/os.
 • Leśny Park Niespodzianek – ok. 11 zł/os.
 • Studio Filmów Rysunkowych – 12 zł/os.

Podane ceny dotyczą wejścia grupowego dzieci w wieku szkolnym, w większości obiektów opiekunowie są zwolnieni z opłat (1 na 15 uczniów) lub płacą bilet ulgowy. Wybrane bilety wstępu mogą zostać doliczone do ceny wycieczki.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 549 49 77; 77 549 49 78; 77 549 48 71

rezerwacja@sindbad.pl

Search