Bieszczady

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 4021 318, 77 4021 322

rezerwacja@sindbad.pl

Bieszczady

Bieszczady – 3 dni

Program ramowy

Dzień 1

Wyjazd z  miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do SANOKA, wizyta w Muzeum Historycznym, które posiada największą na świecie kolekcję liczącą około 600 prac Zdzisława Beksińskiego lub zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego – największego w Polsce skansenu, gdzie prezentowana jest kultura polsko-ukraińskiego pogranicza we wschodniej części polskich Karpat (Bieszczady, Beskid Niski) wraz z Podkarpaciem. Następnie przejazd do POLAŃCZYKA, zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja. Wieczorny spacer po miejscowości, nocleg

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do WETLINY, wycieczka górska z przewodnikiem, trasa piesza: Przełęcz Wyżna (żółty szlak) – Połonina Wetlińska (czerwony szlak), po drodze Schronisko PTTK „Chatka Puchatka”- najwyżej położone w Bieszczadach (1 228 m  n.p.m.), następnie dla chętnych Połonina Caryńska – skąd rozciąga się wspaniała panorama okolicy na najwyższe Bieszczadzkie szczyty. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg. Wieczorem istnieje możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do SOLINY, spacer po „koronie” największego zbiornika retencyjnego w Polsce i jedna z największych atrakcji turystycznych Podkarpacia – bieszczadzki deptak.  Zwiedzanie wnętrza zapory i elektrowni wodnej, gdzie zapoznamy się z procesem budowy elektrowni, a także zwiedzimy halę produkcyjną. Następnie zwiedzanie Muzeum Kultury Ekumenicznej – największy zbiór miniatur cerkwi i kościołów bieszczadzkich z płd.-wsch. Polski, Ukrainy, Słowacji – obecnie 140 obiektów, wykonanych z drewna i blachy identycznych z oryginałem. Dodatkowo proponujemy przejazd słynnymi bieszczadzkimi drezynami rowerowymi 🙂 (ok. 1,5 godz.) Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach późnowieczornych.

od 399 zł/os.

przy grupie min. 45 uczniów

od 429 zł/os.

przy grupie min. 40 uczniów

od 468 zł/os.

przy grupie min. 35 uczniów

 • przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe,
 • opieka pilota,
 • 2 noclegi w pensjonacie (pokoje 3-6 osobowe z łazienkami),
 • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
 • ubezpieczenie NNW,
 • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 uczniów.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

 • Muzeum Historyczne w Sanoku z przewodnikiem – 12 zł/os. lub skansen w Sanoku – 9 zł/os. +przewodnik  60 zł/grupa do 25os.
 •  wstęp do BPN – 3,50 zł/os. + przewodnik górski – ok. 300 zł/grupa
 • elektrownia wodna – 10 zł/os.,
 • Park Miniatur – 2 zł/os.,
 • drezyny rowerowe – ok. 23 zł/os.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 40 21 318; 77 40 21 322

rezerwacja@sindbad.pl

Search