Mountain
Bilety lotnicze
Mountain
Wyjazdy firmowe: konferencje, obsługa wyjazdów służbowych oraz imprezy integracyjne.
Mountain
Przewozy autokarowe
Traveller
Wycieczki szkolne
previous arrow
next arrow

Szukasz najkorzystniejszych biletów lotniczych? Zapraszamy do Kas Lotniczych w Prywatnym Biurze Podróży SINDBAD!

Kontakt w sprawie biletów lotniczych:

Telefon:

+48 77 549 49 82

E-mail:

samoloty@sindbad.pl

Prywatne Biuro Podróży Sindbad funkcjonuje na rynku nieprzerwalnie od 1983 roku. Od 1 września 1997 roku jesteśmy Agentem akredytowanym przez IATA (International Air Transport Association), instytucję, która zrzesza zarówno przewoźników lotniczych jak i reprezentujące ich interesy Agencje.  Czyni nas to najstarszą profesjonalną Kasą Lotniczą na Opolszczyźnie. I wciąż jedyną w naszym regionie. Oznacza to, że nie korzystamy z pośredników, multi-agencji czy konsolidatorów. Bilety wystawiane są w naszym biurze a miejsca i ceny pobierane bezpośrednio z systemów rezerwacyjnych w których pracują linie lotnicze. Dzięki temu mamy dostęp do najbardziej aktualnej i rzetelnej dostępności miejsc oraz najlepszych cen. Nasi Kasjerzy Lotniczy to osoby, które zostały stosownie wyszkolone (szkolenia w PLL LOT oraz u dostawców Generalnych Systemów Dystrybucji) i mają już wieloletnie doświadczenie w pracy kasjerskiej i współpracy z liniami lotniczymi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bilety największych przewoźników rejsowych takich jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Lufthansa, Air France, KLM, Austrian Airlines, Swiss, SAS, British Airways, Air Canada, Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines i wielu innych. Mamy także dostęp do mniej znanych na naszym rynku przewoźników jak AirBaltic, Wideroe, Aegean i Olimpic, Kenia Airways, Air China, Air Astana. Oczywiście pośredniczym też w sprzedaży linii niskokosztowych (low-cost airlines), zarówno tych największych i najbardziej popularnych jak WizzAir czy RyanAir ale kupicie u nas także bilety linii Norwegian, EasyJet, Jet2.com, Transavia, Pegasus, Sun Express. Dla naszych Klientów staramy się rozgryźć nawet najbardziej egzotyczne linie lotnicze!

Od ponad dwudziestu lat obsługujemy Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Mamy duże doświadczenie w obsłudze BTS czyli Business Travel Service. W temacie podróży służbowych obsługujemy zarówno duże firmy jak i te mniejsze (lokalne i krajowe) a także szkoły i instytucje państwowe. Organizujemy przeloty dla grup.
Prócz biletów lotniczych w naszej ofercie znajdziecie Państwo także bilety na przeprawy promowe oraz na regularne linie autokarowe Sindbad sp. z o.o. i jej Partnerów. Pomożemy zarezerwować hotel i wynająć samochód. Pośredniczym także w załatwianiu wiz oraz wystawiamy polisy ubezpieczeniowe (turystyczne, na podróże służbowe, polisy od kosztów rezygnacji). Staramy się wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom naszych Klientów. Większość spraw jesteśmy w stanie załatwić zdalnie choć nasze Biuro przy ulicy Działkowej 4 jest dla Was otwarte i zachęca wygodnym parkingiem.

Nie możesz odnaleźć się w gąszczu internetowych wyszukiwarek biletów lotniczych? Obawiasz się, że popełnisz błąd przy rezerwacji, a potem będziesz zdany na drogie infolinie i rozmowy z automatyczną sekretarką? Ta strona jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy żywymi ludźmi, specjalistami i pasjonatami w swojej dziedzinie. Mówimy Twoim językiem.