ZAKOPANE

wycieczka szkolna

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 4021 318, 77 4021 322

rezerwacja@sindbad.pl

Mountains 2532800 1920(1)

Zakopane – 3 dni

 Gubałówka – Dolina Kościeliska – Murzasichle – Rusinowa Polana

Program ramowy

Dzień 1

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do ZAKOPANEGO, wjazd kolejką na Gubałówkę (1123 m.) skąd rozciąga się piękny widok na miasto i panoramę Tatr z charakterystycznym Giewontem. Spacer z pilotem po Krupówkach, zwiedzanie zabytkowego kościółka i cmentarza na Pęksowym Brzyzku. Wjazd kolejką linową na Wielką Krokiew, gdzie odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem górskim i wejście na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, piesze przejście malowniczą Doliną Kościeliską, w której zboczach, bocznych dolinach i wąwozach ukryte są wejścia do wielu jaskiń, dla chętnych Jaskinia Mroźna – fragment dawnego, podziemnego przepływu Potoku Kościeliskiego, pobyt w Schronisku PTTK na Hali Ornak (1100 m). Przejazd do Aquaparku w Zakopanem 2-godzinny pobyt z atrakcjami tj.: baseny i zjeżdżalnie, jacuzzi czy ‚dzika rzeka’. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Wieczorem proponujemy: wizytę w Izbie Regionalnej „U Gąsienicy” w Murzasichlu – tradycyjnej chałupie góralskiej, połączoną z opowieściami o pierwszych osadnikach, zwyczajach pasterskich, zbójnikach, muzyce i stroju, przeplatane grą na różnych instrumentach, pokazem tańca i humorem góralskim.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie, spotkanie z przewodnikiem górskim i wejście na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, trasa spacerowa na Rusinową Polanę przepiękną dolinę, nieopodal Sanktuarium na Wiktorówkach, w części reglowej Tatr Wysokich. Z Polany rozciąga się jedna z najładniejszych panoram na Tatry Wysokie i Bielskie. W miesiącach letnich, można spotkać tam pasące się owce, a w bacówce położonej na Polanie podejrzeć jak wytwarza się  m.in. oscypki. Przejazd do centrum, zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego – najstarszego muzeum regionalnego w Polsce. Czas wolny na Krupówkach na zakup pamiątek. Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

315 zł/os.

przy grupie min 45 uczniów

338 zł/os.

przy grupie min. 40 uczniów

368 zł/osoba

przy grupie min. 35 uczniów

  • przejazd autokarem, opłaty parkingowe, drogowe,
  • 2 noclegi, w pensjonacie (pokoje, 3-6 osobowe z łazienką),
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie NNW,
  • bezpłatny udział 1 opiekuna na 15 dzieci, dodatkowy opiekun ½ ceny.
Bilety wstępu:

  • Tatry: wstęp do TPN- 5 zł/os. (2dni), przewodnik Tatrzański PN – 26 zł/os. (2dni); Jaskinia Mroźna 4 zł/os.;
  • Zakopane: kolejka na Gubałówkę (wjazd/zjazd) – 17 zł/os.; Cmentarz na Pęksowym Brzyzku – 1 zł/os., Wielka Krokiew (wjazd/zjazd) – 7 zł/os., Aquapark Zakopane (2 godz.) – 19 zł/os., Muzeum Tatrzańskie – 5,50 zł/os. + przewodnik – ok. 2 zł/os., Izba Regionalna w Murzasichlu – 8,50 zł/os.

Opcjonalnie:

  • ognisko z kiełbaskami – 10 zł/os, suchy prowiant na drogę  – 12 zł/os. lub dodatkowy obiad ok. 15-20 zł/os. (w zależności od menu).

Podane ceny dotyczą wejścia grupowego dzieci w wieku szkolnym, w większości obiektów opiekunowie są zwolnieni z opłat (1 na 15 uczniów) lub płacą bilet ulgowy. Wybrane bilety wstępu mogą zostać doliczone do ceny wycieczki.

Uwagi:

Powyższa oferta stanowi propozycję bez rezerwacji miejsc w hotelu, co może nastąpić w chwili złożenia zamówienia. W związku z powyższym cena imprezy może nieznacznie ulec zmianie. Podana cena dotyczy wyjazdu grupy z Opola, w przypadku wyjazdu z innego miejsca cena może ulec zmianie. Istnieje możliwość przygotowania kalkulacji na dowolną ilość uczestników. Termin wycieczki ustalamy indywidualnie z grupą. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz ceny biletów podano orientacyjnie.

INFORMACJA I ZAPISY:

tel.  77 40 21 318; 77 40 21 322

rezerwacja@sindbad.pl

Search