Park Rozrywki Energylandia

Program ramowy

Wyjazd  z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do ZATORU, pobyt i zabawa w największym Parku Rozrywki w Polsce – Energylandia. Wiele atrakcji dla najmłodszych i trochę starszych: Roller Coaster, Tsunami Drop, Space Booster. Gry i zabawy: super statki, malowanie twarzy, auto speed race, salon gier, codziennie pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne, kino 7D, restauracje i sklepy z pamiątkami. Tutaj nikt nie będzie się nudził!

Atrakcje podzielone są na następujące strefy:

  • Bajkolandia – strefa dla najmłodszych, dzięki której można się przenieść do krainy najwspanialszych bajek korzystając między innymi z klasycznej, pięknej wiedeńskiej karuzeli „Sissi”, mini spływu wodnego „Wyspa skarbów” czy kolejek „Jeep Safari” lub „Kraina krasnali”.
  • Strefa Familijna w której całe rodziny mogą spędzić niezapomniane chwile na największych w Polsce roller coasterach Energuś oraz Dragon) a także sprawiających wiele radości atrakcjach wodnych, na przykład płynąc łódkami i biorąc udział w bitwie wodnej.
  • Strefa Ekstremalna to prawdziwy raj dla wszystkich entuzjastów adrenaliny. Instalacje w tej strefie takie jak roller coaster Mayan czy Viking dostarczają dreszczyku emocji. Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” czy potężnego wahadła „Aztek Swing”. Tutaj też znajduje się HYPERION – najwyższy ( 77 m. wysokości, 80 m. przy pierwszym spadku), najszybszy ( 142 km/h) w całej Europie Mega Coaster.
  • Water Park – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp.
  • Smoczy Gród – strefa tematyczna stylizowana na miasteczko rodem z filmów i powieści fantasy. Aby dostać się do strefy Smoczego Grodu trzeba skorzystać z przejścia podziemnego. Dobiegająca z głośników muzyka otacza nas z każdej strony, sprawiając, że czujemy się jak byśmy wchodzili do jakiejś zaczarowanej krainy. Sam wygląd Smoczego Grodu nawiązuje do średniowiecznego miasteczka, pełnego magii i czarów. Wąskie uliczki, budynki wykończone kamieniem i drewnem doskonale odwzorowują średniowieczną architekturę. To tutaj znajduje się Zadra – najwyższy drewniany rollercoaster na świecie!

Wyjazd w drogę powrotną, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Informacje o zasadach bezpieczeństwa związanych z covid-19https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/covid-19-free/